Jack Nicholson 'Toni Erdmann' Oluyor!

Jack Nicholson 'Toni Erdmann' Oluyor! 09 Şubat 2017

2010 yılından beri sinemadan uzakta olan efsane aktör Jack Nicholson setlere geri dönüyor. 2016'nın en beğenilen Avrupa filmleri arasında olan, Maren Ade'nin Toni Erdmann filminin Hollywood'da yeniden çevrimi için çalışmalar başladı. Paramount Pictures'ın yapımcısı olacağı filmde Jack Nicholson, orijinal yapımda Peter Simonischek'in canlandırdığı son derece tuhaf baba karakterine hayat verecek....

2010 yılından beri sinemadan uzakta olan efsane aktör Jack Nicholson setlere geri dönüyor.

2016'nın en beğenilen Avrupa filmleri arasında olan, Maren Ade'nin Toni Erdmann filminin Hollywood'da yeniden çevrimi için çalışmalar başladı. Paramount Pictures'ın yapımcısı olacağı filmde Jack Nicholson, orijinal yapımda Peter Simonischek'in canlandırdığı son derece tuhaf baba karakterine hayat verecek. Erdmann'ın kızını ise Kristen Wiig'in canlandıracağı bildirildi. Konuyla ilgili şirketten resmi bir açıklama yapılmasa da, Paramount'un filmin Hollywood'da yeniden çekim haklarını satın aldığı, filmin başrolünde Nicholson ve Wiig'in yer alacağı, yönetmenin ise henüz belirlenmediği belirtiliyor. Ancak Maren Ade'nin filmde uygulayıcı yapımcı olarak yer alabileceği konuşuluyor. Ayrıca Nicholson'ın filmi izledikten sonra çok beğendiği ve bizzat bu rol için yapımcılarla temasa geçtiği de gelen bilgiler arasında.

3 Oscarlı aktör Nicholson, son olarak 2010'da Nereden Biliyorsun? adlı romantik komedide rol almıştı. O tarihten sonra kendisine gelen tekliflere rağmen herhangi bir filmde oynamamıştı.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  NELER OLUYOR Tümünü Gör
  SON YAPILAN YORUMLAR
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.